Alla ledare

Alla ledare

Ann-Sofie Åkersten

Ledare Hedenhös
E-post: annso74@gmail.com

Gustav Eriksson

Ledare Hedenhös
E-post: gustave@hotmail.se

Hanna Granholm

Ledare Sälarna
E-post: Granholm.hanna@gmail.com

Isak Persson

Ledare Marklöparna
E-post: isak.persson@yahoo.se
Mobil:
073-83 53 855

Jesper Alvarsson

Ledare Hedenhös
E-post: jesper.alvarsson@gmail.com

Karin Tyredahl Wahlén

Ledare Snapphanarna
E-post:

Magnus Lif

E-post:

Ylva Åkesson

Ledare Sälarna
E-post: ylva.akesson@telia.com

Andrea Breuer

E-post:
Mobil:
0704834022

Ann Karlström

Ann Karlström

E-post: ann.karlstrom at alvsjoscout.se
Mobil:
070-203 33 24

Anna Hjelmqvist

Anna Hjelmqvist

E-post:

Anton Roslund

E-post: anton.roslund at minit.nu
Mobil:
072-001 01 80

Anton Westerlund

E-post: Anton.westerlund@gmail.com
Mobil:
073-672 92 87

Bengt Holmqvist

E-post:
Mobil:
070-6293355

Calle Sölvin

Calle Sölvin

E-post:

Camila Svedmyr

E-post:

Carl Blom

E-post:
Telefon:
073-831 84 48

Christoffer Löchen

Ansvarig ledare
E-post: christoffer.lochen@telia.com
Mobil:
072-980 50 61

Cecilia Kellberg

E-post:
Mobil:
0709-885141

Cicci Pihl

E-post: pihl.cicci@gmail.com
Mobil:
070-408 62 39

Douglas Dalbom

AL (ansvarig ledare) för Kråkfåglarna
E-post: douglas@byra.se
Mobil:
0707499778

Douglas Sandberg

Douglas Sandberg

IT-ansvarig Raranga - AL (ansvarig ledare), Digital kommunikation - Ansvarig
E-post: douglas.sandberg@alvsjoscout.se
Mobil:
+46 (0)76-555 48 86

Eddie Lilljeqvist

E-post: edlilljeqvist@gmail.com
Mobil:
070-0913840

DSC_4095

Elsa Åberg

Ledamot i styrelsen Ledare
E-post: elsa.aberg@gmail.com
Mobil:
073-364 72 38

10321083_10201139970260411_9116886124096728614_o

Emil Björling

E-post: emil.bjorling@gmail.com
Telefon:
070-165 35 21

11011902_1059365337407241_5976565133113056602_n

Erik Bexelius

Ansvarig Ledare (AL) Snapphanarna
E-post: erik.a.bexelius@gmail.com
Mobil:
073-9488637

Carolina Alm

E-post: carolina@parabel.se
Mobil:
076-1384511

Eva Norelius

E-post:

Eva Karlfeldt

E-post: eva@karlfeldt.com
Mobil:
070-4546966

Erik Stavaeus

Ledare Snapphanarna
E-post:
Mobil:
070-387 71 85

Fredrik Lindegårdh

E-post:
Mobil:
073 984 92 17

Fredrik Strandbrink

Ledare
E-post: f_s@bredband.net
Mobil:
0735-015804

Henry Eklind

E-post:

Helena Amler

Helena Amler

AL (Avdelningsledare)
E-post:
Mobil:
070-225 09 69

Hobbe Eriksson

E-post: Hobbe.e@ownit.nu
Mobil:
073-9818319

20160914_212804

Inger Grundén

Ekonomiansvarig Skaldjuren
E-post: inger.grunden@outlook.com
Mobil:
070 146 41 99

10414378_879400985405405_1779298498953105091_n

Jacob ”Kung K” Gustafsson

AL (ansvarig ledare) Nätet, Valberedningen
E-post: carljacobgustafsson@gmail.com
Mobil:
070-444 74 62

Jakob Appelgren

Jakob Appelgren

AL för Svinget
E-post: jakob.appelgren@gmail.com
Mobil:
076-8074935

Joakim Oscarsson

Ansvarig ledare Markloparna Valberedningen
E-post: oscarsson.joakim@gmail.com
Mobil:
073-5041677

IMG_0959

Johanna Arnoldsson

AL (ansvarig ledare) Julmarknadsgeneral
E-post:
Mobil:
070-733 08 84

Johan Brishammar

E-post:
Mobil:
073-092 22 18

Jonas Brunemalm (3)

Jonas ”Brune” Brunemalm

Julmarknadsgeneral
E-post: jonas.brunemalm@gmail.com
Mobil:
073-9894939

Josefin Blank

E-post:
Mobil:
0735895439

Julia Zeildlitz

Julia Zeidlitz

Ledamot i styrelsen
E-post: jzeidlitz@gmail.com
Mobil:
076-0938780

Kalle Lundberg

E-post: k@llelundberg.se
Mobil:
070-9712668

Kanilla Kåsarani

Valberedningen
E-post: kanilla96@live.se
Mobil:
0762636489

IMG_0967

Kim Lindskog

E-post: kim.lindskog at alvsjoscout.se
Mobil:
072-542 75 12

Lisa Lundell

E-post: lisa.lundell@stud.ki.se
Mobil:
073-0741390

Louise Bowern

Louise Bowern

Ledamot i styrelsen
E-post: louise.bowern@hotmail.com
Mobil:
072-0479891

Lovisa Engwall

Lovisa Engwall

Vice ordförande
E-post: Lovisa.scout@gmail.com
Mobil:
070-4207649

Lukas Castan

Lukas Castan

Ledare Snapphanarna, Medlem Byggetgruppen, Julmarknadsgeneral
E-post: lukas.castan@gmail.com
Mobil:
072 006 60 71

DSC_4104

Madeleine Börjesson

E-post:
Mobil:
076-825 94 02

Marie Eriksson

AL (Avdelningsledare)
E-post: marieerikssons@gmail.com
Mobil:
070-3024864

Martin Stenfors

Martin Stenfors

E-post: martin.stenfors at gmail.com
Mobil:
0735-58 39 20

Mats Claesson

E-post: matsclaesson@telia.com
Mobil:
070-6934967

Mats Wiberg

Sammankallande valberedningen
E-post: mats.wiberg@wibergco.se
Mobil:
070-8813965

Max Engman

Max Engman

Ledare Snapphanarna, Medlem Byggetgruppen, Julmarknadsgeneral
E-post: max.engman99@gmail.com
Mobil:
076 782 68 90

DSC_4087

Michaela Wallin

Ledare Sälarna
E-post: michaela.wallin@fazer.com
Mobil:
073-909 61 99

Mikaela Taube

E-post:
Telefon:
08-99 42 30

Mina Haeggman

Valberedningen
E-post: mina.haeggman@globala.se
Mobil:
073-7504472

10269639_857451897616549_7893525748286860119_n

Niki Eriksson

Ledare Nätet
E-post: n.eriksson33@gmail.com
Mobil:
070 756 19 96

Niklas Collin

E-post: Niklas@celcotec.se
Mobil:
0708-608160

Olof Breuer

E-post:
Mobil:
070-799 60 17

Patrik Sahlin

Patrik Sahlin

Vice ordförande
E-post: sahlinpatrik@gmail.com
Mobil:
076-767 67 76

Per Brishammar

Sekreterare
E-post: per.bris@gmail.com
Mobil:
070-538 27 39

Petra Eriksson

E-post: Petraerikssons@gmail.com
Mobil:
070-200 92 95

Pontus Stadig

Pontus Stadig

Ledare Sälarna, Medlem Byggetgruppen
E-post: pontus.stadig@hotmail.com
Mobil:
072 708 80 70

558486_671740856171137_253042509_n

Pontus Wiberg

E-post:

Rolf Sundquist

Ansvarig Ledare
E-post: rolfsundquist@yahoo.com
Mobil:
0708-27 18 26

Ruben Isberg

E-post:

Signe Wernberg

E-post:

"TB"

Thorbjörn ”TB” Söderqvist

Ledare Skaldjuren
E-post: thorbjorn.soderqvist@gmail.com
Mobil:
076 627 51 55

Thomas Karlsson

Thomas Karlsson

AL (ansvarig-ledare) Skaldjuren
E-post: thomas.karlsson@system3r.com
Mobil:
070-320 2104

Tomas Olsson

E-post:
Telefon:
073-692 74 04

Torbjörn Bardh

AL (ansvarig ledare)
E-post:
Mobil:
070-6581312

20160914_212836

Tove Nordman

Ledare Skaldjuren
E-post: tove.nordman@hotmail.com